Zájezd Rádia OK do Gottlandu se vydařil !

26. března 2007

Sobota 24. března byla tím kýženým dnem pro desítky posluchačů Rádia OK, kteří přímo v našem vysílání vyhráli účast na velkém výletu do Muzea Karla Gotta v Jevanech u Prahy. Všichni se těšili na bohatý program a stoprocentně nebyli zklamáni!
Všechno začalo už v osm ráno. Sluníčkový autobus Rádia OK totiž právě v tu chvíli odstartoval z Náchoda a vydal se na cestu do Hradce Králové. Krátce před devátou dorazil před vlakové nádraží, kde byl naplánován sraz většiny výherců. Všichni dorazili včas, takže do Pardubic jsme dokonce dorazili v předstihu. Zde jsme nabrali další pasažéry a přesně v deset hodin vyrazili směrem do Jevan!
Na palubě našeho autobusu bylo kromě báječného řidiče třicet osm spokojených posluchačů a také pětičlenný tým Rádia OK. Ten tvořili programový ředitel Daniel Rumpík, promotion manžerka Lenka Fáborská, redaktoři Martin Karlík a Petra Stárková a také Jana Burešová z finančního oddělení. Také jim patří samozřejmě velký dík za zdar celé akce.
A co konkrétně všechny výherce čekalo? Krátce po odjezdu z Pardubic dostali hezké dárky od Rádia OK a také bohaté občerstvení na celý den. „Každý výherce obdržel tašku, kde bylo rádiové tričko, propisky, radio-budík s naším logem a k tomu ještě CD plné nejoblíbenějších písniček Rádia OK“, řekla promotion manažerka Rádia OK Lenka Fáborská. Zhruba za hodinu a půl dorazil náš autobus do Jevan. Tady jsme měli asi hodinu čas na menší občerstvení. Velice rádi jsme proto využili služeb zdejší restaurace. „Ještě během cesty

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.