Kiss se objeví v novém televizním seriálu pro nejmenší děti

Americká společnost The Hub Network, nejrychleji rostoucí kabelová síť s programy pro děti, získala práva na nový seriál.

Jeho pracovní název zní KISS Hello Kitty a spojí se v něm kapela Kiss s oblíbenou postavičkou Hello Kitty od společnosti Sanrio.

Kiss, ikonická kapela známá ohromnou kreativitou v oblasti merchandisingu, a Hello Kitty, jedna z nejunikátnějších a nejpopulárnějších lifestylových značek, odstartovaly spolupráci už v roce 2010.

V té době se začaly velmi nečekaně prodávat kočičky Hello Kitty i nejrůznější výrobky této značky s kočkami ve stylu make-upu muzikantů z kapely Kiss.

V nabídce jsou stovky licencovaných produktů v různých kategoriích… od oblečení, přes hračky, elektroniku, papírnické zboží až po školní potřeby.

Hlavními hrdiny seriálu KISS Hello Kitty budou kočičí postavičky všech členů kapely Kiss, které mají žít rock'n'rollové sny a do každé situace, v níž se ocitnou, vnést „růžovou anarchii“.

Na přípravě animovaného seriálu se podílí také basktarista kapely Gene Simmons, který přijal post jednoho z hlavních producentů.

„Věříme, že se na nové příběhy budou dívat miliony našich fanoušků s celými rodinami,“ uvedl Simmons.

Kytarista a zpěvák Paul Stanley dodal: „Opravdu se na výsledek těšíme. Je to úžasný způsob, jak kapelu Kiss přiblížit generaci nových fanoušků.“

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze