Zájezd do Gottlandu Rádia OK

 20. března 2007

Už se to opravdu blíží! V sobotu 24. března vyrazí sluníčkový autobus Rádia OK do legendárního Gottlandu. Na palubě budou čtyři desítky šťastných výherců z řad posluchačů a také tým Rádia OK, který bude mít celou akci na starosti.
„Princip celého dne je velice jednoduchý. Ráno vyrazíme a postupně nabereme jednotlivé výherce na několika místech východních Čech. Poté vyrazíme směr Gottland, kam bychom měli dorazit kolem jedné hodiny po obědě“, řekl programový ředitel Rádia OK Daniel Rumpík. Ten rovněž zkonkretizoval trasu, po které bude autobus postupně nabírat pasažéry. „Vyjíždět budeme v osm ráno z Náchoda, v devět bychom měli nabrat další posluchače v Hradci Králové a nakonec v deset budeme vyzvedávat poslední lidi v Pardubicích“, prozradil Daniel Rumpík.
Všichni výherci se mohou těšit na bohatý program. Pro každého posluchače jsou připraveny krásné dárky, a to dokonce i v samotném muzeu. Zajištěno je samozřejmě i bohaté občerstvení na celý den. Výherci se prostě nemusí vůbec o nic starat, všechno zajistí tým Rádia OK. Cestou tam a zpět bude celý tým navíc osazenstvo autobusu bavit. Nouze nebude o celou řadu zajímavých historek, které se během těch dlouhých let fungování rádia přihodily. Členy týmu budou programový ředitel a moderátor Daniel Rumpík, promotion manažerka Lenka Fáborská, redaktoři Martin Karlík a Petra Stárková a také Jana Burešová z finančního oddělení. „Z celé akce bude kromě přímých vstupů i obsáhlá fotodokumentace. Tu najdou posluchači už brzy na internetových stránkách Rádia OK www.radio-ok.cz“, prozradila promotion manažerka Lenka Fáborská.

Tak ať vše dobře dopadne!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.