Dave Grohl se navezl do televizních pěveckých soutěží

  • Dave Grohl se navezl do televizních pěveckých soutěží
    • 26.03.2013
    • Tisk

    Jeden ze zřejmě nejúspěšnějších muzikantů současnosti nemá zrovna v oblibě televizní pěvecké …

    Sdílejte článek:

Jeden ze zřejmě nejúspěšnějších muzikantů současnosti nemá zrovna v oblibě televizní pěvecké talentové show. V rozhovoru pro magazín NME jasně vyjádřil, co si o nich myslí.

Soutěže jako American Idol a The X Factor se mu nelíbí hlavně proto, že v nich porotci, kteří sami nepobrali moc muzikantského talentu, účastníky hodnotí příliš tvrdě.

„Myslím, že by lidé hlavně měli chtít být sami sebou a měli by v tom být podporováni. A to mě štve na všech těch show, kde jsou lidé posuzováni příliš tvrdě porotci, kteří jsou takovými muzikanty, že sotva umí zahrát na nějaký hudební nástroj nebo interpretovat naživo vlastní alba. To mě fakt vytáčí,“ uvedl frontman Foo Fighters.

A dodal: „Přísahám, že kdyby moje dcera ze sebe na pódiu vydala absolutní maximum, a pak by jí někdo z těch zatracených milionářů řekl, že není ani trochu dobrá, tu osobu bych uškrtil. Kdo si myslíte, že jste, abyste říkali, co je a není dobré?“

Dave Grohl taky řekl, že takové soutěže hudbu homogenizují, takže každý pak zní jako Christina Aguilera.

Neilu Yougovi kdysi někdo řekl, že kapela je dobrá, ale on by neměl zpívat. Kdyby poslechl, neměli bychom takovou hudební ikonu,“ dodal Grohl.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.