Dave Grohl se navezl do televizních pěveckých soutěží

  • Dave Grohl se navezl do televizních pěveckých soutěží
    • 26.03.2013
    • Tisk

    Jeden ze zřejmě nejúspěšnějších muzikantů současnosti nemá zrovna v oblibě televizní pěvecké …

    Sdílejte článek:

Jeden ze zřejmě nejúspěšnějších muzikantů současnosti nemá zrovna v oblibě televizní pěvecké talentové show. V rozhovoru pro magazín NME jasně vyjádřil, co si o nich myslí.

Soutěže jako American Idol a The X Factor se mu nelíbí hlavně proto, že v nich porotci, kteří sami nepobrali moc muzikantského talentu, účastníky hodnotí příliš tvrdě.

„Myslím, že by lidé hlavně měli chtít být sami sebou a měli by v tom být podporováni. A to mě štve na všech těch show, kde jsou lidé posuzováni příliš tvrdě porotci, kteří jsou takovými muzikanty, že sotva umí zahrát na nějaký hudební nástroj nebo interpretovat naživo vlastní alba. To mě fakt vytáčí,“ uvedl frontman Foo Fighters.

A dodal: „Přísahám, že kdyby moje dcera ze sebe na pódiu vydala absolutní maximum, a pak by jí někdo z těch zatracených milionářů řekl, že není ani trochu dobrá, tu osobu bych uškrtil. Kdo si myslíte, že jste, abyste říkali, co je a není dobré?“

Dave Grohl taky řekl, že takové soutěže hudbu homogenizují, takže každý pak zní jako Christina Aguilera.

Neilu Yougovi kdysi někdo řekl, že kapela je dobrá, ale on by neměl zpívat. Kdyby poslechl, neměli bychom takovou hudební ikonu,“ dodal Grohl.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz