Po čtyřech letech se do ČR vrátí britští Bloc Party

  • Po čtyřech letech se do ČR vrátí britští Bloc Party Fotogalerie (5)
    • 22.03.2013
    • Tisk

    Na letošní Rock for People opět přijedou Bloc Party, kapela z londýnského East Endu, která v …

    Sdílejte článek:

Na letošní Rock for People opět přijedou Bloc Party, kapela z londýnského East Endu, která v Hradci Králové v roce 2009 nadchla publikum i pořadatele.

Skupina vydala před několika měsíci čtvrté album Four a turné k němu už potěšilo fanoušky takřka na celém světě.

Michal Thomes z pořadatelského týmu festivalu k tomu říká: „Bloc Party nás dostali před čtyřmi roky nevídaným nasazením, komunikací s fanoušky a energií. Dodnes tvrdíme, že to byl jeden z nejlepších koncertů, jaký RfP ve své bohaté historii zažil. Když se tedy naskytla možnost pozvat je letos znovu, nebylo co řešit a s radostí řadíme opět Bloc Party mezi letošní headlinery.“

Po loňském Skrillexovi se do programu Rock for People opět dostává jméno, které hýbe současnou hudební scénou – Borgore. Jde o izraelského producenta a DJ, který patří k nejzajímavějším postavám nejen dubstepu, ale celé současné elektronické taneční scény.

Jeho originální styl se pohybuje mimo zavedené škatulky a získal širokou základnu fandů po celém světě. Jeho muzikálnost mu dovoluje pracovat s mnoha vlivy a produkovat tak dráždivý výsledný mix, který nepostrádá atakující energii, řádnou dávku sex-appealu i nadhled a hodně svérázný humor.

The Gaslight Anthem nabídnou zase trochu jinou podobu amerického rocku, tentokrát velmi ovlivněnou tvorbou Bruce Springsteena.

www.rockforpeople.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze