Teenagerku Shirley Manson prý sexuálně zneužil učitel

  • Teenagerku Shirley Manson prý sexuálně zneužil učitel Fotogalerie (7)
    • 22.03.2013
    • Tisk

    Zpěvačka skupiny Garbage rozpoutala tažení proti učiteli, který zřejmě ji i další studentky před…

    Sdílejte článek:

Zpěvačka skupiny Garbage rozpoutala tažení proti učiteli, který zřejmě ji i další studentky před lety zneužíval. Shirley Manson navíc v té době ještě nebylo ani patnáct let.

Nyní šestačtyřicetiletá zpěvačka se o kauze rozpovídala v nedávném rozhovoru.

Shirley Manson uvedla, že před víc než třiceti lety měla poměr s učitelem hudby. Tehdy ještě byla nezletilá. Vztah s ním prý ukončila v okamžiku, kdy zjistila, že muž měl podobné „románky“ i s dalšími děvčaty.

Záležitostí se teď začal zabývat Městský soud v Edinburghu a podle jeho mluvčí bere případ „velmi vážně“.

Začátkem března zpěvačka Garbage promluvila pro plátek Sydney Morning Herald: „První takzvaný vztah jsem měla v patnácti letech s učitelem hudby. Sex jsme mívali po vyučování na zadních sedačkách jeho dodávky. Když jsem zjistila, že spí snad s každou mou spolužačkou, ukončila jsem to.“

Nejmenovaný učitel údajně nebyl zaměstnancem Hudební školy v Edinburghu, kterou Shirley Manson v době, kdy k událostem došlo, navštěvovala.

Mělo prý jít o vedoucího dramatické skupiny mládeže.

Zástupci soudu teď zjišťují, jestli o případech sexuálního zneužívání dívek z 80. let existují nějaké záznamy a jestli tehdy došlo na nějaké právní kroky.

Shirley Manson pro Morning Herald promluvila taky o svém vztahu k opačnému pohlalví: „Než jsem přišla do Garbage, měla jsem o mužích poněkud pokřivené představy. Byla jsem přesvědčená o tom, že každý muž podvádí manželku nebo přítelkyni. Byla to nezdravá a hysterická představa o mužích. Teď už to mám jinak.“

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.