Tarja vydá ve spolupráci s earMUSIC další živáky

  • Tarja vydá ve spolupráci s earMUSIC další živáky Fotogalerie (2)
    • 19.03.2013
    • Tisk

    V návaznosti na senzační úspěch jejího prvního sólového živáku „Act I“, se finská zpěvačka …

    Sdílejte článek:

V návaznosti na senzační úspěch jejího prvního sólového živáku „Act I“, se finská zpěvačka Tarja Turunen a earMUSIC dohodli na spolupráci pro následující roky.

Bývalá zpěvačka Nightwish nejprve vydá netrpělivě očekávané rockové studiové album, a pak se začne věnovat i jiným hudebním žánrům.

Tarja slibuje jak audio nahrávky, tak také nová videa.

Letos společnost earMUSIC pořídí záznamy z turné Beauty And The Beat, které se zastaví v dubnu i v České republice.

Následně si Tarja od rockové hudby „odskočí“ k hudbě klasické a nabídne v tomto žánru vůbec první studiové album.

Už letos v srpnu, nejpozději v září, se dočkáme jejího třetího sólového rockového alba, nástupce počinu What Lies Beneath z roku 2010.

Brzy se máme dovědět podrobnosti k pilotnímu singlu, videoklipu a také k rozsáhlému turné, na němž zpěvačka albovou novinku koncertně podpoří.

V rozhovoru pro server Music Legends finská rocková královna uvedla: „V poslední době jsem našla styl a zvuk, který mi pro třetí album skvěle vyhovuje. Mám ráda, když se v jednotlivých skladbách mění dynamika, takže každá další píseň je úplně jiná, než ta předchozí.“

„Tentokrát nejsem ve stresu, přestože si opět album produkuji sama. Měla jsem štěstí, že se mi podařilo dát dohromady muzikanty, kteří jsou ochotní se mnou pracovat, takže všechno jde hladce.“

Připomeňme, že Tarjin první živák Act I vyšel loni začátkem září.

Materiál na něj byl pořízen v březnu 2012 na koncertě v Teatro El Círculo v argentinském Rosariu. Nahrávalo se na deset HD kamer.

Záznam obsahuje skladby ze zpěvaččiny sólové dráhy, od Nightwish, ale i řadu coverů včetně úpravy slavné písně „The Phantom Of The Opera“ od Andrew Lloyd Webbera, „Over The Hills And Far Away“ od Garyho Moora nebo „Still Of The Night“ od Whitesnake.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz