Slash už pozvolna pracuje na třetím sólovém albu

  • Slash už pozvolna pracuje na třetím sólovém albu Fotogalerie (3)
    • 14.03.2013
    • Tisk

    Přestože od vydání jeho v pořadí druhého sólového počinu „Apocalyptic Love“, který před měsícem …

    Sdílejte článek:

Přestože od vydání jeho v pořadí druhého sólového počinu „Apocalyptic Love“, který před měsícem představil naživo ve vyprodané pražské Lucerně, neuplynul ještě ani rok, slavný kytarista už pomýšlí na další album.

„Mám tady spoustu cool materiálu a tuny cool nápadů, které jsem nahrál na turné. Teď se jimi začnu probírat a skládat to všechno dohromady“, napsal Slash na Twitteru.

Později věci uvedl na pravou míru, aby uklidnil fanoušky Alter Bridge, se kterými připravuje nové album teď už i Slashův dvorní zpěvák Myles Kennedy.

„Fanoušci Alter Bridge se vůbec nemusí bát. Už brzo vydají novou desku a taky letos vyrazí na turné. A pak si Mylese zabavím zase já.“

Jak už jistě víte, Myles Kennedy dělí veškerý svůj čas mezi Alter Bridge a Slashe, se kterým na první eponymní sólovku nahrál dvě písně, na druhou Apocalyptic Love všechny a zároveň se na ní podílel skladatelsky a stejnou účast má mít i na třetí nahrávce.

Se Slashem a kapelou The Conspirators už absolvoval třetí koncertní turné. Teprve začátkem března uzavřeli evropskou šňůru.

Slash prý potřebuje být neustále v jednom kole.

Aktuálně připravuje tématickou skladbu pro videohru Angry Birds, kde se taky objeví jako jedna z postaviček.

Letos chce také konečně realizovat premiéru filmu Nothing To Fear, prvního snímku od jeho produkční společnosti Slasher Films, který se připravuje už víc než dva roky. Kytarista pro něj taky napsal muziku.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz