Novinka Drowning Pool s dalším zpěvákem bude už v dubnu

  • Novinka Drowning Pool s dalším zpěvákem bude už v dubnu
    • 11.03.2013
    • Tisk

    U amerických Drowning Pool známé „do třetice všeho dobrého“ neplatí. Muzikanti ale věří, že pro …

    Sdílejte článek:

U amerických Drowning Pool známé „do třetice všeho dobrého“ neplatí. Muzikanti ale věří, že pro ně bude šťastná až aktuální čtvrtá volba.

  A o čem je řeč?

  Kapela, která funguje už od roku 1996 za dobu svého fungování několikrát měnila zpěváka.

  Nejnovějším frontmanem se stal Jasen Moreno.

  Kytarista C. J. Pierce uvedl, že odchod Morenova předchůdce Ryana McCombse v roce 2011 pro něj byl maximálně frustrující záležitostí.

  „Byl jsem v depresi… Nemohl jsem uvěřit, že se to stalo znovu a že máme znovu hledat,“ uvedl Pierce v rozhovoru pro magazín Billboard.

  „Jasena známe už strašně dlouho. Potkávali jsme se už v 90. letech. Byl tak nějak všude, ale nikdy nedostal příležitost se významněji zviditelnit. Netušil jsem, že k nám přijde na konkurz. Ale on přišel a uměl každou naši skladbu ze všech našich desek. A co je hlavní, v jeho podání zněly skvěle. Bylo to, jako kdybysme spolu pracovali deset let. Začali jsme tedy makat šest dní v týdnu, deset až dvanáct hodin denně. Rozumí si s ProTools, je to týmový hráč a celkově je to slaďouš,“ pokračoval Pierce ve vysvětlování, jak Drowning Pool přišli k současnému zpěvákovi.

 

Morenův debut se blíží.

  9. dubna totiž kapele vyjde v pořadí páté studiové album nazvané Resilience, které nazpíval.

  Některé skladby prý reflektují rozpoložení členů kapely po odchodu bývalého zpěváka, víc je ale těch, na nichž už se podílel nový vokalista.

  Dalších patnáct jim prý zbylo v šuplíku a je možné, že některé využijí pro příští desku.

  Resilience má být zatím nejtvrdší deskou v diskografii Drowning Pool

  Pilotní singl „Saturday Night“ je ovšem spíš v lehčím tempu, takový party song… Venku je už od loňského listopadu a poslechnout si ho můžete tady.

  Drowning Pool teď ještě mají na programu několik festivalů ve Spojených státech amerických. Příští měsíc už ale vyrazí za vystoupeními do Evropy.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.