Lenny Kravitz přišel o roli v životopisném snímku

  • Lenny Kravitz přišel o roli v životopisném snímku Fotogalerie (19)
    • 07.03.2013
    • Tisk

    Lenny Kravitz podle čerstvých informací neztvární hlavní roli v životopisném snímku o posledních …

    Sdílejte článek:

Lenny Kravitz podle čerstvých informací neztvární hlavní roli v životopisném snímku o posledních letech legendárního amerického soulového zpěváka Marvina Gaye.

Podle magazínu Deadline Hollywood nakonec roli získal Jesse L Martin, kterého můžete znát z detektivního seriálu Law & Order (Zákon a pořádek).

Film s pracovním názvem Sexual Healing točí režisér Julien Temple.

Ten už má na kontě třeba film The Great Rock´n´Roll Swindle o punkových Sex Pistols nebo dokument o kultovním festivalu Glastonbury z roku 2006.

V roli promotéra Freddyho Cousaerta se pak objeví irský herec Brendan Gleason, známý ze snímků jako Statečné srdce nebo Trója.

Proč nakonec hlavní role nepřipadla Lennymu Kravitzovi, se neví.

Loni se ale objevily v médiích informace o tom, že angažmá slavného rockera se nelíbí synovi Marvina Gaye. Ten byl dokonce ochotný se s Kravitzem soudit, pokud by roli přijal.

Děj filmu se má odehrávat v 80. letech minulého století, kdy žil Marvin Gaye v Londýně a bojoval se závislostí na alkoholu. Řešil také problémy s úřady, protože dlužil velké peníze na daních.

Poté, co se odstěhoval do Belgie a závislosti se zbavil, skončil velmi nevesele. 31. března 1984 ho v Los Angeles zastřelil jeho vlastní otec.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze