Jarní kampaň Ráááádia

Praha, 1.března 2007*           *­Doprava 007 a ranní vysílání Haló tady Impulsovi – dva výrazné prvky programu Rádia Impuls budou témata jarní kampaně.

 

Dva nejsilnější subjekty poskytující informace z dopravy Rádio Impuls a asistenční služba Global Assistance spojily své síly a připravily na jaro kampaň, která je zaměřena především na posluchače řidiče, kteří se díky této rubrice dozvědí nejrychlejší dopravní informace z celé republiky a mohou se stát i Agenty 007, kteří o nehodě či jiném problému na silnici informují jako první. Pro tuto kampaň agentura Stratex Communication zajistila 350 billboardů na hlavních dopravních tazích a v důležitých dopravních uzlech ve velkých městech. Vizuál vytvořila Malá agentura.

 

Haló tady Impulsovi, ranní vysílání nabité informacemi všeho druhu, s oblíbenou stejnojmennou hrou, ve které posluchači hrají každý den minimálně o 10.000 Kč. Imageová kampaň na tento formát se objeví na 250 billboardech po celé republice. Vizuál, ve kterém byl použit starší vizuál Malé Agentury, vytvořil tým Rádia Impuls.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.