Tommy Lee nechce, aby fanoušci platili za setkání s ním

  • Tommy Lee nechce, aby fanoušci platili za setkání s ním Fotogalerie (7)
    • 05.03.2013
    • Tisk

    Bubeník Tommy Lee se v průběhu aktuálního turné Motley Crue po Austrálii odmítá účastnit …

    Sdílejte článek:

Bubeník Tommy Lee se v průběhu aktuálního turné Motley Crue po Austrálii odmítá účastnit setkání s fanoušky. Nelíbí se mu totiž, že za to příznivci kapely musí platit.

  Promotér šňůry si totiž za balíček nazvaný Kickstart My Heart, který nabízí krom vstupenky na koncert i tzv. meet and greet s muzikanty, účtuje v přepočtu skoro 18 tisíc korun.

  Tommy Lee k tomu na sociálních uvedl: „Pro vás, kdo se ptáte, proč už se nehodlám účastnit oficiálních setkání s fanoušky, chci vysvětlit, že to nemá nic společného s tím, že bych se s vámi nechtěl potkat.“

  “Jen nesouhlasím s podmínkami, za jakých k tomu má docházet. Miluju vás a rád si s vámi dám „high-five“, když se potkáme. Ale opravdu mi za to nemusíte platit.”

 

  Loni Lee vydal rozezlené prohlášení v reakci na fanouška, který se s ním chtěl fotit ve velmi nevhodném okamžiku.

  „Určitě byste si se mnou nechtěli potřást rukou, když bysme vedle sebe stáli nad mušlí na záchodech, nebo jo? Nebo když byste v klidu obědvali s rodinou. Přijde nějaký nevychovaný sráč a chce se s vámi fotit. Než to uděláte, zkuste se trošku zamyslet. Je to příjemný?,“ napsal bubeník Motley Crue.

  Později vysvětlil, co ho tak naštvalo…

  Jistý fanoušek k němu přišel s žádostí o společnou fotku ve chvíli, kdy si Tommy Lee přebíral urnu s popelem nedávno zesnulé matky.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.