ŽEBŘÍK 2006 jde do finále

Už jen pár dní (přesně do 28. února) mohou hudební fanoušci hlasovat v prestižní anketě Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards. Inspirovat je může třeba CD Soundczech – Best Of 2006, které je bezplatnou přílohou aktuálního čísla REPORTU a obsahuje výběr nejzajímavějších interpretů a kapel na naší scéně za uplynulý rok. Hlasující mohou vyhrát hudební telefony a další atraktivní ceny. Hlasování probíhá formou SMS – další info nawww.ireport.cz.
 
Žebřík bude vyhlášen v pátek 9. března od 20 hodin v DK Inwest v Plzni. Jeho vítězové v deseti vyhlášených kategoriích obdrží sošky Tančící dílny renomovaného výtvarníka Václava Česáka. Ceny osobně převezmou také ti, kteří skončili na druhém a třetím místě. Tak jak už na Žebříku bývá tradicí, slavnostního večera by se i letos měli zúčastnit všichni ocenění.
 
Ceremoniál zpestří koncerty J.A.R., Support Lesbiens, , Pehy, Gipsy.cz, Pio Squad ad., které doplní DJs a jiná překvapení.   
*„K Žebříku mám osobní vztah, protože jsem byl u jeho zrodu a celou dobu pozoruji, jak se vylepšuje. Byla na něm vždycky dobrá atmosféra. Do koncertu dáme úplně všechnu energii,“*řekl za J.A.R. Ota Klempíř.

*„Osobně bych do žádné ankety nehlasoval, ale Žebřík považuju za ideální a férový. Na hraní v Plzni se všichni těšíme,“*tvrdí kytarista Supportů , kteří zde poprvé předvedou repertoár blížícího se turné k desce Euphony And Other Adventures.
S novými skladbami z očekávaného alba, produkovaného Jazem Colemanem, se představí dívčí formace Gaia Mesiah.

Peha s Katarínou Knechtovou kromě svých hitů přiveze i slovenskou senzaci Adama Ďuricu. 
„*Máme novou techniku, takže show bude hodně svižná. Budeme hrát i starší věci z dob Jižních Pionýrů, ale i naprostý novinky,“*naznačují Pio Squad, momentálně nejvytíženější a nejžádanější český hiphopový act.
Pro eklektický band Gipsy.cz, loňský objev s mezinárodními ambicemi, půjde o poslední vystoupení před zahraničním turné.
 
Pětihodinovou show bude opět uvádět režisér , který je také autorem scénáře večera. Po skončení následuje tradiční after party v klubu House Of Blues, na níž se až do rána budou o zábavu starat DJ Maceo a jeho hosté.
 
Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards probíhá pod záštitou hejtmana západočeského kraje MUDr. Petra Zimmermana. Generálním partnerem Ericsson. Hlavními partnery jsou Skupina ČEZ a Pinelli.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.