Travis Barker vzdal boj se strachem z létání

  • Travis Barker vzdal boj se strachem z létání Fotogalerie (10)
    • 19.02.2013
    • Tisk

    Bubeník tria Blink 182 s kapelou neabsolvuje nadcházející turné po Austrálii. I když se prý …

    Sdílejte článek:

Bubeník tria Blink 182 s kapelou neabsolvuje nadcházející turné po Austrálii. I když se prý hodně snažil, nedokázal se zbavit panické hrůzy z cestování letadlem.

Tou Travis Barker trpí od roku 2008, kdy při letecké havárii málem přišel o život.

Tehdy zahynuli celkem čtyři lidé včetně dvou Barkerových nejlepších kamarádů.

Od té doby bubeník nevkročil na palubu žádného letadla. Pokud hráli Blink 182 mimo Ameriku, cestoval do zámoří vždy lodí.

Při oznámení australského turné slíbil fanouškům, že plánované koncerty odehraje. Termínově to ale nevyšlo. Neexistuje totiž lodní spoj, který by ho do Austrálie dopravil v požadovaný den.

Na devíti koncertech tak zaskočí Brooks Wackerman z kapel Bad Religion a Tenacious D.

Na oficiální facebookovou stránku Travis Barker napsal: „Omlouvám se, že australské turné Blink 182 bude beze mě. Stále jsem se nepřenesl přes strašlivou událost, kdy mělo mé letadlo nehodu a čtyři lidé, včetně dvou mých nejlepších kamarádů, zemřeli. Dal jsem kapele požehnání, aby na šňůru odcestovala i tak… Doufám, že jednou se do Austrálie znovu podívám. Bohužel tentokrát neexistovalo lodní spojení, které by zapadalo do našeho koncertního programu. Ještě jednou se omlouvám všem fanouškům.“

Při nehodě charterového letu z Columbia Metropolitan Airport do jihokalifornského Van Nuys v roce 2008 Barker utrpěl popáleniny druhého a třetího stupně.

O život přišel jeho asistent Chris Barker, dva členová posádky a jeden člen ochranky. Přežil také DJ AM, který ale o dva roky později zemřel na předávkování drogami.

Aktuální album Blink 182 nazvané Dogs Eating Dogs vyšlo v prosinci.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.