K Whitesnake se vrací jeden z bývalých členů

  • K Whitesnake se vrací jeden z bývalých členů Fotogalerie (9)
    • 28.01.2013
    • Tisk

    Rockové legendy Whitesnake mají novinku. Kapela na oficiálních internetových stránkách oznámila, …

    Sdílejte článek:

Rockové legendy Whitesnake mají novinku. Kapela na oficiálních internetových stránkách oznámila, že se mezi její stálé členy vrací bubeník Tommy Aldridge. 

Frontman Whitesnake David Coverdale k tomu řekl: „Když jsem ostatním v kapele řekl, aby udělali seznam lidí, které by rádi viděli na postu bubeníka, všichni bez výjimky napsali na první místa Tommyho Aldridge.“

„Také fanoušci, kteří se k výběru bubeníka vyjadřovali na našem webu psali, že by se jim líbilo, kdyby se Tommy vrátil,“ dodal Coverdale.

Dále frontman Whitesnake napsal: „… s radostí ho tedy vítáme zpátky mezi námi. Zdá se, že je nám souzeno pracovat společně… bude to opravdu zábava. Vítej zpátky, Tommy Aldridgi!!!“

Ten, o kom se mluví, bubeník Aldridge prohlásil: „Nedá se vyjádřit slovy, co pro mě znamená být zpátky ve "snake“. Pracovat s Davidem Coverdalem a spol jsem vždycky miloval. Teď dokončíme to, s čím jsme začali."

Slavný bubeník, skladatel a multi-instrumentalista Brian Tichy, který dříve vyjížděl na turné např. také s Billy Idolem, Foreigner nebo Ozzy Osbournem oznámil odchod z Whitesnake 4. ledna.

Jako důvod uvedl, že se chce věnovat nové vlastní kapele Something Unto Nothing (S.U.N.).

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze