Nejkvalitnější poslech Instant Premium

 
**ABradio přináší svým posluchačům novou službu****Instant Premium****.

**

 
Streaming Premium, který ABradio poskytuje již rok a půl je speciální služba, která návštěvníkům portálu ABradio dává možnost poslouchat rádia v nejlepší zvukové kvalitě, stejné jako je poslech CD. Tato služba je zpoplatněná, ale za ten krásný zvuk to rozhodně stoji.
Posluchač internetového vysílání si objedná přes internet placený poslech rádia na určitý časový interval. Platbu provede platební kartou, zasláním speciální SMS zprávy na určité číslo nebo zavoláním na speciální číslo. Po zaplacení obratem obdrží na svůj email či mobilní telefon osmimístný kód, kterým na určité internetové stránce aktivuje svůj předplacený poslech.
Instant Premium je ta nejlevnější varianta výše popsané služby: jen za 10,– Kč je možné celý den poslouchat Vaše oblíbené rádio v nejlepší zvukové kvalitě!
Také jsme vytvořili novou, krásnou verzi podstrany týkající se služeb Premium, kde najdete i podrobný návod, jak si tuto službu objednat. Podívejte se tam a vyzkoušejte to!
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.