Už dnes startuje další ročník tradiční akce Songfest.cz

  • Už dnes startuje další ročník tradiční akce Songfest.cz Fotogalerie (9)
    • 24.01.2013
    • Tisk

    Už dnes vypukne tradiční vítání nového roku dle čínského neboli lunárního kalendáře s festivalem …

    Sdílejte článek:

Už dnes vypukne tradiční vítání nového roku dle čínského neboli lunárního kalendáře s festivalem Songfest.cz, a to v pražském klubu Palác Akropolis.

Za festivalem i tentokrát stojí čínská zpěvačka Feng-yűn Song společně s mistrem improvizace Jaroslavem Duškem.

Program začne už v odpoledních hodinách, kdy budou pro návštěvníky všech věkových kategorií připraveny pestré aktivity, díky kterým poznají kořeny různých etnických kultur.

„Děti i dospělí mohou od 15:00 hodin přijít zdarma zhlédnout ukázky tradičních bojových umění, původních etnických tanců, zatančit si tance dávných tradic či malovat na trička nebo si vyrobit vlastního hada,“ láká k odpolednímu programu Feng-yűn Song.

V 19:00 hodin začíná večerní koncertní program, kterým provede právě uznávaná zpěvačka Feng-yűn Song a spolu s ní i herec, režisér a moderátor Jaroslav Dušek.

Během večera na pódiu přivítají řadu zajímavých hostů v čele s originálním multižánrovým kvartetem Clarinet Factory a perkusistou Alanem Vitoušem.

Dále vystoupí například Trio PUO s hostujícím Martinem Zbrožkem, hráč na šalmaj a čínské housle Luo Guaicai nebo bubeníci z Traffic Dance Drums.

V dalších dnech se festival Songfest.cz přesune do Hradce Králové, Plzně, Českých Budějovic a Českého Krumlova.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro nebo v místech konání akce.

Návštěvníci narození ve znamení hada, tedy v letech 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989 a 2001, dostanou navíc „hadí dárek“ pro štěstí.

www.songfest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.