AB radio partnerem portálu iDNES.cz

**Společnost AB radio poskytuje zpravodajskému portálu iDNES.cz obsah pro rubriku Rádia. Uživatelé nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu na českém internetu tak nově získávají přímý přístup ke všem rozhlasovým stanicím z nabídky AB radia.

**

 
Praha, 8.2. 2007 – Všichni návštěvníci zpravodajského portálu iDNES.cz mají možnost naladit si svoji oblíbenou stanic přímo na jeho stránkách. Od 1.2. 2007 je výhradním dodavatelem technologií spojených s internetovým vysíláním pro iDNES.cz společnost AB radio.
 
*„Jsme rádi, že můžeme své dlouholeté zkušenosti z oblasti internetových rádií dát k dispozici uživatelům iDNES.cz, nejdůvěryhodnějšího českého zpravodajského portálu, a vítáme je v rodině našich posluchačů,“*říká k tomu Adam Křikava, ředitel společnosti AB radio.
 
Ať už použijí přímý odkazhttp://radia.idnes.cz/nebo se do sekce Rádia vydají přes navigační menu portálu, kde jsou Rádia součásti rubriky Kultura, získají uživatelé iDNES.cz jednoduchý a rychlý přístup k internetovému vysílání více než 100 rádií. Vedle Expresradia a Classic FM, která jsou stejně jako iDNES.cz součástí mediální skupiny MAFRA, se jedná o několik desítek terestrických stanic z České republiky, Polska, Slovenska, Španělska a Ukrajiny a nepřeberné množství specializovaných internetových stanic z produkce AB radia. Na své si přijdou fanoušci všech možných i nemožných hudebních stylů a žánrů stejně jako příznivci dobré zábavy, kvalitního rozhlasového zpravodajství a mluveného slova.
 
Všechny stanice jsou nabízeny v různé kvalitě streamu od 32 kbps až po 192 kbs, takže si každý může vybrat podle své chuti a možnostem internetového připojení. Každá stanice nabízí různý výběr kvality streamu, posluchači mají na výběr vždy minimálně dvě.
 
Mediální skupina MAFRA, jejíž součástí iDNES.cz je, se v krátké době stala dalším významným hráčem na českém mediálním trhu, který se rozhodl spolupracovat se společností AB radio. Na začátku letošního roku si Český rozhlas, provozovatel rádia veřejné služby, vybral AB radio jako výhradního dodavatele komplexního řešení pro internetové vysílání svých terestrických a digitálních rozhlasových stanic (viz naše tisková zpráva z 1.2. 2007).
 
AB radio, a.s.(založena v roce 2000) je předním provozovatelem internetových rádií v České republice. Vedle zprostředkování internetového vysílání pro terestrické rozhlasové stanice se rovněž zabývá provozováním vlastních internetových stanic a vytvářením internetových rádií podle požadavků zájemců na klíč. V jeho nabídce je tak v tuto chvíli více než sto rozhlasových stranic. Tyto aktivity úspěšně rozvíjí i v Polsku, Španělsku, na Slovensku a Ukrajině.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.