Impulsy Václava Moravce na Ráááádiu

**

*Praha, 12.února 2007           *­Václav Moravec se stává členem týmu Rádia Impuls. 5.března začíná vysílat na nejposlouchanějším rádiu v České republice, na Rádiu Impuls. Ve všední podvečery si  bude Václav Moravec zvát hosty hlavně z řad politiků. Nezapomene ani na zajímavé osobnosti, které ne vždy plní stránky novin. Své místo zde budou mít také sportovci, zpěváci a další osobnosti společenského života. Posluchači Ráááádia se mohou těšit na exkluzivní výpovědi, které dosud neslyšeli.
 
*„Impulsy Václava Moravce jsou dalším krokem k posílené dílčí úrovně zpravodajství Rádia Impuls. Dřív než ostatní budou mít naši posluchači možnost si poslechnout odpovědi na aktuální otázky přímo z úst zodpovědných. Jsme rááádi,že můžeme našim posluchačům nabízet nejvyšší kvalitu*“, říká Jiří Körber, programový ředitel Rádia Impuls.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.