Nahrávací společnost Garyho Barlowa končí

  • Nahrávací společnost Garyho Barlowa končí
    • 02.01.2013
    • Tisk

    Gary Barlow z Take That krátce před koncem roku oznámil, že jeho nahrávací společnost poté, …

    Sdílejte článek:

Gary Barlow z Take That krátce před koncem roku oznámil, že jeho nahrávací společnost poté, co se propadla do ztráty ve výši 4 milionů britských liber, končí.

Zpěvák nicméně oznámil, že firmu Future Records zavírá, aby mohl trávit více času s rodinou.

To, že společnost nezavřel až tak úplně dobrovolně, uvedl plátek Daily Record.

Ten také informoval, že nahrávací společnost Garyho Barlowa neprosperovala a skončila se ztrátou 4 miliony britských liber.

Nejmenovaný zdroj novinám řekl: „Garyho vydavatelství nevydělávalo a ani nemělo úspěch. Je to jednoduché. Gary z toho byl pochopitelně dost nešťastný, protože doufal, že se mu podaří uspět i v této oblasti.“

„Podařilo se mu sice podepsat smlouvy s několika zajímavými interprety, kteří mohli mít v budoucnu velký úspěch. Na druhou stranu měl ale také obrovské náklady,“ dodal zdroj.

Sám Gary Barlow k uzavření vydavatelství, které založil v roce 2009, řekl: „Bylo to pro mě těžké rozhodnutí, ale bylo nevyhnutelné. V poslední době jsem toho měl moc a chci se víc věnovat rodině.“

Všechny umělce, kteří měli s jeho firmou smlouvy, převezme mateřská společnost Universal.

Dodejme, že Gary Barlow je právě v polovině sólového turné po Velké Británii. Šňůra čítá celkem 25 koncertních zastávek.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.