Únorový Report - co nabízí?

PRÁVĚ VYCHÁZÍ 07 +** CD SOUNDCZECH: BEST OF 2006

**

**  

**

**Na titulce sličná Norah, uvnitř Lostprophets, WWW nebo Jan Budař. Nechybí pocta Jamesi Brownovi ani recenze koncertu Eost či Khoiby. Tématem jsou coververze, přílohou CD mapující to nejlepší z CZ-SK scény 2006.

**

**Z obsahu:

**

**  

**

**NORAH JONES

**

Málokomu se vydařil debut tak jako této slečně. Třicet miliónů prodaných kopií, šest cen Grammy, a to vše bez bulvárních skandálů! Přitom to celé začalo docela nevinnou jízdou. Více v profilovém článku Marka Prose.
**  

**

**JAMES BROWN

**

**Kmotr funku a „Hardest Working Man in Showbusiness“ rozehrál koncem prosince nebeské medley. REPORT zrekapituloval jeho pohnutý život, fascinující kariéru a přihodil pár zajímavostí a málo známých faktů. A nechybí ani Jamesova busta!

**

** 

**

**WWW

**

Málokterá deska vyvolala v poslední době tolik rozruchu jako debut hiphopových nestorů WWW.„Myslel jsem, že se setkám s nepochopením,“ tvrdí Sifon, prakticky jediný regulerní člen jinak velmi různorodého společenství. A nimi má společného Jiří Korn?
** 

**

**LOSTPROPHETS

**

Jsou mladí, krásní a emo. Chtějí, aby každá jejich deska zněla odlišně. A zatím se jim to daří. Když tu hráli poprvé, pod pódiem pařilo pár informovaných. Až přijedou příště, nevejdete se.
 ** 

**

COVERVERZE
Stejně jako lidé mají i písně svůj život, na rozdíl od nás však mohou žít víckrát. Jsou zatracované, nenáviděné, přesto pořád vyhledávané. A mnohdy slavnější než originál. Na celý fenomén i nejoblíbenější covery se podrobně zaměřil Karel Veselý.
**  

**

MUZYKA POLSKA
Polsko má víc obyvatel než Česko, Slovensko, Uhry i Rakousy dohromady. Proti sobě tu stojí např. rouhavá MTV a mocný katolický rozhlas. Jak se v tak rozporuplných podmínkách daří hudbě, zjišťoval redaktor Darek Jedzok. A vzal to od jazzu a funky přes hip hop po pozlátkové disko a r’n’b.
**  

**

UCHO: VARHAN BAUER
Na první pohled působí jako zjevení přímo od Dumase. Ale charisma má stejně silné jako melodie. Než se vydal dirigovat hudbu k novému Formanovi, zhodnotil nahrávky Air, Moberg Ensemble, Skid Row, The Who nebo De/Vision. A přidal svých pět nejoblíbenějších alb hned ve čtyřech žánrech.
 
**Live:**** ****­KHOIBA, GIPSY.CZ, EOST, TATA BOJS, AFU-RA, LENKA DUSILOVÁ, EGGNOISE, LONGITAL, KRUCIPŰSK…

**

**Rozhovory a profily:********JAN BUDAŘ, LOSTPROPHETS, LENINGRAD COWBOYS, SKLENIK, KITE, SUNFLOWER CARAVAN…

**

**Téma: ÚTOK KLONŮ********(c­oververze),********­MUZYKA POLSKA

**

**Bubák: CARL McCOY (Fields Of The Nephilim)****

**

**Na cestách: SYDNEY****

**

**Sloupky: Na Homoli (Wohnout na cestách), Křížek (o miminech), Jana.Kom (mp3 rules!), Vladivojna (zapněte pásy…), GloSka (o Aitkenovi), Lipčík (o popu), Bezr (o hip hopu), Haubert (o přáních), Rodriguez (který se zlobí)…

**

**6× SOUTĚŽ o vstupenky, atraktivní CDs, nebo dárky od Dreamgirls

**

**Komiks: Kurt Report č. 71 (aneb enormní emo epidemie je tu!)****

**

**CD a DVD recenze, PC games, knižní tipy, kompletní hudební TV program, filmové novinky a premiéry, internet, programy klubů, technologie, drogová poradna…****

**

THE GOOD, THE BAD & THE QUEEN, CLOU, +44, JOY DIVISION, MARC ALMOND, IAN BROWN, JIMMY EAT WORLD, MONKEY BUSINESS, AIR, JAY-Z, ERASURE, JIŘÍ MENZEL, BESTIE KARLA…
**  

**

CD příloha: 
SOUNDCZECH 13: BEST OF 2006, PART 1
**  

**

Je čas výročních cen, anket a rekapitulací všeho druhu. Třinácté pokračování kompilace Soundczech přináší průřez tím nejlepším, co se za loňský rok v naší muzice urodilo. Mnohé z interpretů potkáte i na slavnostním vyhlášení Žebříku 2006 Sony Ericsson Awards (pozor, hlasování stále pokračuje!), které proběhne 9. března v Plzni.
J.A.R., KRYŠTOF, ANNA K. THE NIHILISTS, WOHNOUT, GIPSY.CZ, GULO ČAR, BUTY, MŇÁGA A ŽĎORP, PEHA, DIVOKEJ BILL, , PRIESSNITZ…** 

**

**  

**

Více info a ukázky z CD na www.ireport.cz(web s novým designem!!).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.