Hip hopové rádio v novém kabátě

**  

**

ABradio.cz připravilo „nový kabát“ pro svoje hiphopové rádio. Nejde jen o pouhou změnu názvu, ale hlavně o novou programovou strukturu rádia.

Hip Hop Vibes Radio****je jedním z prvních online rádií v České republice věnujících se výhradně hip hopu, tedy stylu, který se za poslední čtyři roky vyhoupl mezi nejpopulárnější hudební styly u nás. Čekejte stovky zásadních hip hop classics z let devadesátých, ale také horké novinky z poslední doby. Programová struktura Hip Hop Vibes nerozlišuje mezi komerčním a nekomerčním, ale mezi dobrým a špatným. Jakkou muziku uslyší posluchači Hip Hop Vibes Radio? Největší prostor se dává kolébce hip hopu – Americe. Radio však samozřejmě neopomíná ani českou a slovenskou muziku. Navíc nabízí i dostatek evropského rapu, především z Anglie, Německa, Francie a Polska. Zkrátka Hip Hop Vibes Radio dává svým posluchačům příležitost slyšet vše podstatné z hip hopové hudební scény.
Rádio ve dvou kvalitách ( 64 kbps) je možné naladit na stránkách portáluABradio.
     

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.