CS HITY - nové internetové rádio

Společnost ABradio pokračuje ve snaze nabízet svým posluchačům přístup ke skvělé muzice – speciálně pro ně vytvořila nové tematické rádio: CS Hity


"":[http://www.abradio.cz/radio/cs-hity]Radio CS Hity je novým úzce profilovaným internetovým rádiem s dílny ABradio.

Některá rádia hlásají, že hrají českou hudbu, toto rádio ji ovšem hraje výhradně. Uslyšíte všechny hity z minulosti i současnosti, přičemž současnější hity přeci jen převažují. Pokud jste milovníky české a slovenské hudby, tak Radio CS Hity je pro Vás přímo ideální. Na webových stránkách ABradio jej najdete v kategorii POP a nabízí dvě kvality zvuku: 32kbps a 64kbps. Nižší kalitu 32kbps lze poslouchat i s modemoým připojením, kalitnější 64kbps využijí hlavně majitelé ADSL linek či Wi-Fi připojení. Rádio není moderoané.
O ABradio.cz

****ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů a stavba internetových rádií na míru, podle přání klienta. V současné době šíří na internetu signál padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic.

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.