BASSCAMP v přímem přenosu na internetu

Slavnostně první internetová virtuální veselice na drumnbass mejdanu s názvem „BASSCAMP“ proběhne dnes, 26.ledna 2007 v kopřivnickém alternativním prostoru NORA.
Na 2 speciálně osvětlených, dekorovaných podiích vám lámané beaty do těla naimplantují mistři na beaty vzatí: zástupci západního styluDREAD BEAT SQUADs novým djským přírůstkem něžného pohlaví MARY JANE na stagi jedné a zástupci místního, východního styluMUSTEKjun­gletek crew na stagi druhé.

Celou akci připravilo Radio DNB ve spolupráci s kopřivnickým klubem NORA. Odkaz na stream, kde můžete tuto akci zprostředkovaně poslouchat ve dvou kvalitách (www.dnbradio­.eu či na stránkách klubu www.noraclub.cz

                                                                                                                                                            
Radio DNB vysílá na portálu ABradio od 2. listopadu 2006.Najdete ho v sekci Dance/Elektro­nika, vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nabízí dvě kvality zvuků: 32 nebo 96 kbps.
Náplní Rádia DNB je propagace hudebního tanečního stylu drumnbass a jeho rytmicky příbuzných odnoží, jako jsou např. jungle, breakbeat, 2step, old school, freestyleatd. Jednoduše řečeno, je zaměřeno na fanoušky „lámaných beatů“.
      

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze