BASSCAMP v přímem přenosu na internetu

Slavnostně první internetová virtuální veselice na drumnbass mejdanu s názvem „BASSCAMP“ proběhne dnes, 26.ledna 2007 v kopřivnickém alternativním prostoru NORA.
Na 2 speciálně osvětlených, dekorovaných podiích vám lámané beaty do těla naimplantují mistři na beaty vzatí: zástupci západního styluDREAD BEAT SQUADs novým djským přírůstkem něžného pohlaví MARY JANE na stagi jedné a zástupci místního, východního styluMUSTEKjun­gletek crew na stagi druhé.

Celou akci připravilo Radio DNB ve spolupráci s kopřivnickým klubem NORA. Odkaz na stream, kde můžete tuto akci zprostředkovaně poslouchat ve dvou kvalitách (www.dnbradio­.eu či na stránkách klubu www.noraclub.cz

                                                                                                                                                            
Radio DNB vysílá na portálu ABradio od 2. listopadu 2006.Najdete ho v sekci Dance/Elektro­nika, vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nabízí dvě kvality zvuků: 32 nebo 96 kbps.
Náplní Rádia DNB je propagace hudebního tanečního stylu drumnbass a jeho rytmicky příbuzných odnoží, jako jsou např. jungle, breakbeat, 2step, old school, freestyleatd. Jednoduše řečeno, je zaměřeno na fanoušky „lámaných beatů“.
      

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.