20 internetových rádií pro polské posluchače

**AB radio opět přináší exkluzivní internetová rádia pro polské posluchače!

**

AB radio a.s., přední provozovatel internetových rádií v České republice, připravilo pro polské posluchače dalších5 stanic s úzce profilovaným programem. ABradio takto pokračuje ve své snaze, přinést polským posluchačům nová internetová rádia připravená speciálně pro polský trh.
Tentokrát se jedná o stanice:
Rádio Rock 2000 – radio nabízí velice pestrý výběr z rocku všeho ražení, který spatřil světlo světa po roce 2000
Rádio Downtempo – hraje skladby pomalejšího a houpavého rytmu ze stylů acid jazz, dub, trip-hop
Rádio Oldies Pop – šedesátá a sedmdesátá léta to nebyl jenom Woodstock, ale i veselé popové písničky
Rádio Oldies Rock – dlouhé vlasy, nohavice do zvonu, tráva je ve vzduchu… a to je, mimo skvělé muziky cítit ze 70.let
Rádio Best of Electronica – to nejlepší ze všech možných stylů současné elektronické hudby, a to jak z taneční hudby, tak i z hudby určené spíše k poslechu
 

Takto, během dvou měsíců je polským posluchačům nabídnuto celkem 20 exkluzivních internetových stanic. Další 4 internetová rádia jsou zrovna v přípravě: Jazz, Blues, Latino a Soundtrack. Během roku 2007 se na polských webových stránkách ABradio objeví celkem 80 stanic s úzce profilovaným programem.

O ABradio.cz

****ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů a stavba internetových rádií na míru, podle přání klienta. V současné době šíří na internetu signál padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic.

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.