ABradio zvyšuje kvalitu poslechu

**Společnost ABradio vychází vstříc svým českým posluchačům.

**

**  

**

ABradio, na žádosti mnohých posluchačů, započalo zvyšovat kvality vysílání svých českých internetových stanic. První na řadu přišla rádia z kategorieSolo pro:
Radio Madonna: Madonna není zrovna svatá, ale zcela jistě je nesmrtelná a jen tak se nechystá sestoupit z popového trůnu. Její repertoár je velice rozsáhlý, vždyť také první album vydala čtvrtstoletí času nazpět. V rádiu je možné slyšet její kompletní diskografii plus mnoho remixů.
Radio Queen: Studiové nahrávky, koncerty, rarity od Queen.
Radio Depech Mode: Hraje jen skladby této legendy britské elektronické hudby. Playlist obsahuje rovněž několik lahůdek v podobě záznamů z živých koncertů, remixů a coververzí skladeb DM.
Radio U2: Irská rocková legenda se vryla do srdcí milionů fanoušků, takže rádio zaměřené na tvorbu této partičky nemůže v naší nabídce chybět. Playlist rádia je rovněž doplněn o méně známé skladby a záznamy živých koncertů.Prostě lahůdka nejen pro všechny skalní fandy.

Dnes je již možné poslouchat tato rádia v lepší kvalitě, tj. 64 kbps. Nižší kalitu 32kbps lze poslouchat i s modemoým připojením, kalitnější 64kbps pak využijí majitelé ADSL linek či Wi-Fi připojení. 

 

O ABradio.cz

****ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů a stavba internetových rádií na míru, podle přání klienta. V současné době šíří na internetu signál padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic.

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.