Katka Knechtová už za pár dní vystoupí v Praze

  • Katka Knechtová už za pár dní vystoupí v Praze Fotogalerie (8)
    • 12.11.2012
    • Tisk

    Konkrétně to bude 30. listopadu v Tip Sport aréně. Slovenská zpěvačka Katka Knechtová totiž …

    Sdílejte článek:

Konkrétně to bude 30. listopadu v Tip Sport aréně. Slovenská zpěvačka Katka Knechtová totiž bude hostem pražského koncertu kapely Cranberries.

Katka Knechtová už jí předskakovala před měsícem v Bratislavě.

Pro oba koncerty si ji vybrali pořadatel i management Cranberries.

Že to byla dobrá volba, potvrdil už bratislavský koncert.

Katka totiž podle ohlasů z médií doslova rozpálila publikum skvělou show.

Čeští fanoušci se mohou těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z alb Zodiak a Tajomstvá, ale také skladeb známých z hraní se skupinou Peha.

Hraní před Cranberries Katka popisuje takto: „Před koncertem jsem měla opravdu velkou trému. Vůbec jsem neuměla odhadnout, jak bude tak velká masa lidí reagovat. Byl to zvláštní pocit vystupovat před světovou hudební ikonou a ještě ke všemu skupinou, která mne provázela životem… To vzrušení bylo obrovské. Byla tam dobrá energie, s kapelou jsme si to fakt užili. O to víc se těším do Prahy, kde si to ještě jednou zopakuji.“

A dodává: „Cranberries málem nevystoupili, protože jsme skoro srazili autem na parkovišti Dolores. Přicházela na zvukovou zkoušku úplně sama. Sešly jsme se před šatnami a osobně se seznámily. Podaly jsme si ruce a navzájem si popřály pěkný koncert. Byla jsem překvapená, že je ještě menší než já.“

www.katarinaknechtova.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.