Nové pořady na Ráááádiu

*  *

*Praha, 18.ledna 2007   *Rádio Impuls připravilo na leden několik změn ve svém programu. Ke konci roku 2006 byl ukončen pořad Mekyho hity s titulky připravovaný ve spolupráci s Mirem Žbirkou. Další pořad, který byl ukončen k 14.lednu je pořad Člověče nezlob se, který byl založen na „ napálení“ známé osobnosti. 

Nový pořad, který vstoupil 15.1. do vysílání je pořad U nás v Kocourkově. Jedna se o satirický střihový pořad o aktuálním dění postaveném na hlavu. Pořad je součástí ranního vysílání Haló tady Impulsovi a vysílá se každý všední den v 5,40 a 7,10 hod.
*„Byli jste někdy v Kocourkově? Říkáte, že nikdy? Omyl, žijete v něm denně. Přesvědčí vás o tom Impulsovi! Známí politici, herci a zpěváci tak, jak je neznáte. Jitka Vlková se svým týmem denně rozplétá jejich kocourkovské příběhy.“

Další novinkou ve víkendovém vysílání Rááádia je pořad Impuls pro vaši duši. Pořad připravuje redaktor Vedran Kovačevič ve spolupráci s léčitelkou Alenou Krejčovou, která pomocí metody automatické kresby dokáže na základě telefonického rozhovoru s posluchači rozpoznat nemoc, celkový zdravotní stav i stav jednotlivých částí těla a dokonce i vztahy mezi lidmi. Pořad je vysílán v sobotu v 16,45 a v neděli v 9,40 hod.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.