V pondělí ovládne pražské Rock Café balkánská dechovka

  • V pondělí ovládne pražské Rock Café balkánská dechovka
    • 25.10.2012
    • Tisk

    Pravá balkánská fiesta s králem srbské dechovky čeká už v pondělí 29. října na návštěvníky …

    Sdílejte článek:

Pravá balkánská fiesta s králem srbské dechovky čeká už v pondělí 29. října na návštěvníky pražského klubu Rock Café. Vystoupí tam srbští Boban i Marko Marković Orkestar.

Určitě stojí za to zopakovat, že Boban i Marko Marković Orkestar je v posledních deseti letech vůbec nejlepší a nejuznávanější srbskou dechovou kapelou a Boban Marković zřejmě nejlepším trumpetistou, jakého Srbsko mělo v posledních dvaceti letech.

Jistě bychom měli připomenout, že právě Boban Marković Orkestar nahrál a složil soundtracky k filmům režiséra Emira Kusturici „Arizona Dream“ a „Underground“.

Na každoročním festivalu dechové hudby ve středosrbské Guče získal Markovićův „orchestr“ řadu prestižních ocenění (Boban Marković je jediný v historii klání, kdo získal od všech členů poroty nejvyšší známky).

Jméno syna Marka se do názvu kapely dostalo díky tomu, že v den svých osmnáctých narozenin v roce 2006 převzal kapelu po otci.

To všechno platí, ale stejně vás nic nepřipraví na zážitek, který vás čeká – divoká jízda na vlnách balkánské dechovky řízená Bobanem a jeho synem…

Koncert v Rock Café začne ve 20:30 hodin.

Vstupenky jsou v předprodeji k dispozici za 430 korun. Na místě vyjde lístek na 490 korun.

www.boban-and-marko-markovic.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.