Podcasting na FAJN rádiích

12. ledna 2007, Praha - ***Díky řešení, které dodala společnost LIMEMEDIA a.s. mohou nyní i posluchači FAJN rádií využívat podcasting. Populární rozhlasové show jako Jája a Pája, Pomsta je sladká, či Jarda Slepička – (ne)kulturní masér jsou nyní přístupné i pro jejich iPody a MP3 přehrávače.


 
Společnost LIMEMEDIA a.s. pokračuje v úspěšné spolupráci s regionálními rozhlasovými stanicemi. Pro pražské FAJN RADIO, chomutovské FAJN RADIO AGARA, ústecký FAJN NORTH MUSIC, pardubické FAJN RADIO LIFE a olomoucké FAJN RADIO HITY nyní dodala řešení pro podcasting. Technologie, kterou LIMEMEDIA a.s. v těchto rádiích úspěšně implementovala, umožňuje jejich posluchačům pohodlný poslech vybraných pořadů i na iPodech a MP3 přehrávačích. Stačí navštívit webové stránky uvedených rádií a tam si v sekci Podcasting stáhnout požadovaný pořad. Samozřejmě je možné využít i podcatcheru (rss čtečky), který sleduje aktualizace vybraných podcastů a automaticky je stahuje do posluchačova počítače či jeho iPodu nebo MP3 přehrávače.
*„Jsme rádi, že můžeme našim posluchačům podcasting nabídnout. Máme s ním velké plány a díky řešeni od Limemedia je nyní můžeme konečně realizovat,“*říká Michal Balík, programový koordinátor rodiny FAJN rádií.
Od pondělí 8. ledna jsou tak posluchačům k dispozici aktuální podcasty populárních rozhlasových show Jája a Pája, Pomsta je sladká, Jarda Slepička – (ne)kulturní masér či Karlos. Postupně budou přidávány další pořady.
„Podcast funguje velmi jednoduše a je určen opravdu celé internetové populaci. Je dobré, že se i česká rádia vydala tímhle směrem. Věřím, že podcast je teprve počátkem internetových kouzel, kterých se v blízké době návštěvníci webových stránek rádií dočkají,“přibli­žuje další možnosti rozvoje podcastingu Tomáš Slabý, vedoucí projektu. *„Podcasting je dnes pro rádia, která si chtějí udržet své mladé posluchače nutností. My těmto rádiím nabízíme nástroj, jak tyto posluchače oslovit na internetu a zůstat s nimi v kontaktu i mimo dosah jejich VKV vysílačů,“ říká Adam Křikava, ředitel společnosti LIMEMEDIA a dodává: *„V krátké době rovněž představíme reklamní produkt, který umožní zadavatelům reklamy využít obrovský komunikační potenciál, který v sobě podcasty skrývají“.
 
LIMEMEDIA, a.s.je dodavatelem služeb a internetových řešení pro rozhlasové stanice. Působí rovněž jako mediální a obchodní zastoupení pro síť webů regionálních rozhlasových stanic. Při své činnosti využívá synergie s mateřskou společností ABradio a.s.
ABradio, a.s.je předním provozovatelem internetových rádií v České republice. Vedle zprostředkování internetového vysílání pro pozemní rozhlasové stanice se rovněž zabývá vytvářením internetových rozhlasových stanic podle požadavků zájemců na klíč. V portfoliu společnosti je tak v tuto chvíli více než sto rozhlasových stranic. Tyto aktivity úspěšně rozvíjí i v Polsku a na Slovensku.
  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.