Pomozte nám při testování nového přehrávače ABradia!

  • Pomozte nám při testování nového přehrávače ABradia!
    • 30.10.2012
    • Tisk

    Vytvořili jsme nový přehrávač ABradio, který je stabilnější a odolonější, prosíme o pomoc při jeho testování.

    Sdílejte článek:

Vytvořili jsme nový přehrávač ABradio, který je stabilnější a odolonější, prosíme o pomoc při jeho testování.

Možná se vám již stalo, že po aktualizaci internetového prohlížeče, často i automatické, jste zaznamenali problémy při poslechu Vašeho oblíbeného rádia a museli jste zjišťovat, co s tím.

Proto jsme vytvořili nový přehrávač ABradio, který je postaven na nové technologii HTML5, přehrává mp3 stream a jeho funkce přehrávání je více odolná vůči problémům s aktualizacemi a lépe funguje i na jiných platformách (Linux, OSX, iOS atd.).

Přehrávač Abradio je nyní ve fázi ostrého testování na ABradio.cz na podstraně každého rádia. Pustíte si jej, když kliknete na Spustit ve formátu MP3. Vyzkoušet můžete třeba na Rádiu Povídka.

Pokud Vám nebude přehrávat či budete mít jakékoliv připomínky, prosíme napište na helpdesk@abradio.cz a zároveň nám sdělte, jaký máte operační systém a jeho verzi a typ internetového prohlížeče.

Předem děkujeme!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.