ABradio přináší Radio ORLA z Londýna

1. ledna 2007 přibyl na stránkách ABradio další přírůstek z řad polských rádií vysílajících v zahraničí – Radio ORLA.
ABradio jej umístilo do sekceZe vzduchu PL, vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ze studia na Ealing Broadway v Londýně. ABradio.czzajiš­ťuje pro Rádio ORLA internetové vysílání ve formátu Windows Media a k dispozici je posluchačům  zatím jeden stream o síle 32 kbps. Internetové vysílání Radio ORLA je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz (www.abradio.cz/…o/radio-orla) a na stránkách samotného rádiahttp://www.radio-orla.comnebohttp://www.radio-orla.eu
Zajímavosti je, že program rádia je připravován ze 40 procent v angličtině a z 60 procent v polštině a dokonce část programu je vysílaná v češtině a slovenštině – rádio ORLA myslí i na lidí, kteří mají nějaké vazby na tyto země.
Nicméně je to stanice, která se rozhodla vysílat hlavně pro polsko-anglickou společnost žijící ve Velké Británií. Program Radio ORLA má z úkol pomáhat rodákům v cizí zemi, ale také informovat Angličany či Iry o vývoji polské ekonomiky, kultury atd. Zároveň má ambice podpořit své krajany ve výuce angličtiny. Od ostatních stanic se odlišuje zvláštním mixem polských a zahraničních hitů a přesných informaci. Spolu s teamem zkušených profesionálů Radio ORLA vyhledává a propaguje mladé talenty. Radio ORLA vzniklo na výročí narozenin papeže Jana Pavla II. (18.05.06) a neustále se vyvíjí, nabízí zajímavý reklamní prostor a atraktivní program pro všechny.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze