Kapela Support Lesbiens vyrazí na tour po divadlech

  • Kapela Support Lesbiens vyrazí na tour po divadlech Fotogalerie (11)
    • 04.10.2012
    • Tisk

    Support Lesbiens završí letošní 20. výročí fungování kapely na divadelních prknech, kam …

    Sdílejte článek:

Support Lesbiens završí letošní 20. výročí fungování kapely na divadelních prknech, kam přivezou nejznámější skladby v komorních úpravách.

Exkluzivním hostem celého turné bude zpěvačka Tonya Graves, která kromě singlů, jež v minulosti se Support Lesbiens nazpívala, představí i dvě skladby z vlastního debutového alba I´m The Only Me.

Tonyu doprovodí klavírista Jan Andr, který bude dalším stálým hostem celého, téměř dvouhodinového, programu vystoupení Support Lesbiens.

„Osobně se na toto turné moc těším, protože nic podobného jsme zatím neudělali. Poprvé budeme vystupovat před sedícím publikem, což nám umožnujě zařadit do programu i komornější věci, které standardně nehrajeme, jako např. „World Of Prose“, „Telephone“, „Fameless“ nebo „September Rain“, skladbu, kterou jsme dokonce naživo snad nikdy nehráli,“ říká kytarista a spoluzakladatel kapely Hynek Toman.

„Tentokrát budeme hrát všechno živě, bez užití jakýchkoliv samplů z hard disku, jak je tomu na našich běžných koncertech. Zkrátka, chcete-li nás vidět a slyšet jinak, než jak nás znáte, přijďte se podívat,“ zve všechny příznivce kapely na turné.

Support Lesbiens Komorní Tour 2012, které čítá sedm exkluzivních koncertů, odstartuje 24. října v Ostravě, odkud se přesune do Českých Budějovic, Prahy, Olomouce, Karlových Varů, Brna a Plzně.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketportal a Ticketart, v lokálních předprodejních místech, sítích a na pokladnách divadel.

Support Lesbiens Komorní Tour 2012:

24. 10. Ostrava – DK – divadelní sál

8. 11. České Budějovice – DK Metropol – divadelní sál

14. 11. Praha – Divadlo Kalich

16. 11. Olomouc – Regionální centrum

20. 11. Karlovy Vary – Karlovarské městské divadlo

29. 11. Brno – Divadlo Bolka Polívky

7. 1. Plzeň – Měšťanská Beseda

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.