George Michael ruší ze zdravotních důvodů další turné

  • George Michael ruší ze zdravotních důvodů další turné Fotogalerie (14)
    • 01.10.2012
    • Tisk

    Australské turné George Michaela, které se mělo odehrát ve druhé polovině měsíce listopadu, …

    Sdílejte článek:

Australské turné George Michaela, které se mělo odehrát ve druhé polovině měsíce listopadu, se nakonec neuskuteční. Důvody jsou zdravotní.

V oficiálním vyjádření George Michael uvedl, že to, že musí rušit turné mu doslova láme srdce.

Vysvětlení uvedl spíš obecné: „Teď můžu říct jen tolik, že od loňských zdravotních problémů jsem se snažil bojovat s jistým traumatem, na které mě tehdy lékaři upozornili. Doporučili mi naprostý klid.“

A pokračoval: „Myslel jsem si, že vystoupení před publikem a radost, která mě vždy díky koncertům naplňuje, budou skvělou terapií, a můj hlas se kompletně vrátí k normálu.“

„Bohužel jsem vážně podcenil obtížnost celého roku. Měl jsem pravdu v tom, že mi koncerty přinesly radost a hlas je zpátky (opravdu si myslím, že nedávné koncerty patří k mým nejlepším vůbec). Ovšem nezbavil jsem se jisté úzkosti a stresu, které mě provázejí od chvíle, kdy jsem loni v prosinci opustil rakouskou nemocnici,“ uzavírá George Michael neveselé oznámení.

Zpěvák se také omluvil australským fanouškům a slíbil jim, že se po dokončení aktuálních koncertů v Británii podrobí léčbě, kterou už dlouho odkládá.

O koncerty George Michaela přijdou lidé v australských městech Perth, Adelaide, Sydney, Melbourne, Brisbane a Hunter Valley.

V první jmenované destinaci ho nahradí Elton John.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.