Právě vychází lednový Report

PRÁVĚ VYCHÁZÍ REPORT 1/07 + DVD ŽEBŘÍK 2005 / SUPPORT LESBIENS!
 
Na TITULCE pózuje GWEN STEFANI, UVNITŘ NAJDETE ROZHOVORY S THE KILLERS A KOSHEEN, RECENZE LONDÝNSKÝCH KONCERTŮ primal scream, basement jaxx nebo scissor sisters. nechybí velký materiál o rozpadech českých kapel a informace o dalším ročníku ankety žebřík. přílohou je dvd žebřík 2005 / support lesbiens.
Z obsahu:
GWEN STEFANI
Kvůli jejímu charismatu se No Doubt dlouho potýkali s nebezpečím „gwencentrismu“. Když konečně vystoupili z jejího stínu, ohlásila zpěvačka dočasný rozchod a rozjela vlastní kariéru. Ale po vydání druhé sólovky už zase všude rozhlašuje, že se míní k No Doubt vrátit. Tak jak je to tedy?
THE KILLERS
Před koncertem The Killers v Mnichově pořídila Katarína Šamajová pro REPORT rozhovor s bubeníkem Ronniem Vanuccim. Povídali si nejen o slávě, o hudební konkurenci, o nápadech na třetí album či smělých plánech na změnu „zabijácké“ image.
KOSHEEN
Novinka Damage se od předchozího CD zásadně liší. Je to i kvůli častějšímu koncertování, které ovlivnilo zvuk nahrávky a dalo skladbám potřebný náboj. V Čechách hráli Kosheen už celkem sedmkrát. „Východní Evropa k nám byla vždy vstřícná,“ pochvaluje si zpěvačka Sian Evans v exkluzivním rozhovoru s Tomášem Pokorným.
TOMMY LEE
Realističtější zpodobnění fráze sex, drogy a rock’n’roll by nenašel snad ani Andy Warhol. Neoholený sympaťák v roztrhaných riflích, s paličkami od bicích v kapse, nevysychající zdroj průšvihů, skandálů, vděčný objekt bulvárního tisku i obdivu zástupů fanynek. Raději natáčí reality show (o tom, jak chodí do škloy!) než aby natočil pořádnou desku. Ideální adept na profil v rubrice Bubák, šité frajerovi Tommymu na míru.
LIVE FROM LONDON
To, že Londýn je hlavním městem dobré hudby, je bez debat. Tentokrát na vás čekají aktuální recenze koncertů Primal Scream (už zase mají rádi kytary!), Scissor Sisters (je to panoptikum nebo famózní show?) a Basement Jaxx („hrajeme takový banjo house…“).
MY CHEMICAL VIENNA
O desce si můžete myslet své, ale když My Chemical Romance vtrhnou na pódium, dostanou vás, ani nevíte jak. Přesvědčí vás o tom reportáž z výletu Petra Metelky do vídeňské Areny, kde se MCR představili v rámci klubového turné. A nevěřící Petr před nimi smekl.
UCHO: KATO
Def aka Kato se těší na den, kdy „rozhovor o Prago Union neskončí u téma Chaozz“. Předkládanou hudbu následně poslouchá maximálně soustředěně a velmi zodpovědně i hodnotí. A měl to pestré: Snoop Dogg, Rammstein, Ready Kirken, Incubus, Indy & Wich, Jay-Z, Roe-Deer…
Live: CHINASKI, WOHNOUT, LAIBACH, CINEMATIC ORCHESTRA, I AM X, MY CHEMICAL ROMANCE, MICHAEL’S UNCLE, PRIMAL SCREAM, BASEMENT JAXX, SCISSOR SISTERS, CHRISTINA AGUILERA, PINK, DOG EAT DOG, KRYŠTOF…
Rozhovory a profily: CHOCOLATE JESUS, KOSHEEN, THE KILLERS, BULLET FOR MY VALENTINE, MY CHEMICAL ROMANCE, MOJA REČ…
Žebřík 2006: REDAKČNÍ TIPY, PRAVIDLA HLASOVÁNÍ
Téma: VYHAZOV! – konce českých kapel…
Sloupky: Na Homoli (Wohnout o slávě a úpadku), Křížek, Jana.Kom, Vladivojna, Lipčík, Haubert, Bezr, Rodriguez…
Smrt: FELA KUTI
Na cestách: KODAŇ
6× SOUTĚŽ o atrktivní CDs a exkluzivní kalendář Kylie Minogue
Komiks: Kurt Report č. 70 (aneb jak se v záhrobí slavil rockový Silvestr…)
Více než 100 recenzí, kompletní hudební TV program, programy klubů, filmové novinky a premiéry, webmedia, PC games, fotoreport, technologie, drogová poradna…
THE CURE, KHOIBA, RAMMSTEIN, GNARLS BARKLEY, THE FRATELLIS, GNR, WALTARI, INCUBUS, MICHAL PAVLÍČEK, IVA BITTOVÁ, THE CHARLATANS, JAMIROQUAI, ERAGON, KOKAIN, REJSTŘÍK 2006…
DVD příloha: 
ŽEBŘÍK 2005 / SUPPORT LESBIENS
Padesátiminutový dokument ze 14. ročníku ankety Žebřík nabízí mj. vystoupení Monkey Business, Moimir Papalescu & The Nihilists, Dana Bárty a Illustratosphere či Anety Langerové, reportáže z backstage a rozhovory s oceněnými. V nadupané sekci SUPPORT LESBIENS AND OTHER ADVENTURES najdete aktuální klipy (English Stereo, Nothing is Something), rozhovory, dokument z natáčení videa ke Cliché, dvě pecky z koncertu v T-Mobile Areně a fotogalerii. A v bonusovém filmu JACK DANIEL’S MUSIC uvidíte sestřihy semifinálových koncertů. Těšte se na Atari Terror, the.switch., Five O’Clock Tea a Rybičky 48, v akci na pódiu i při následných rozhovorech. 
 
Akce: Triko Pepsi pro každého předplatitele!
Více info a ukázky z DVD na www.ireport.cz.
  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.