Example začal chodit na hodiny zpěvu

  • Example začal chodit na hodiny zpěvu Fotogalerie (5)
    • 20.09.2012
    • Tisk

    Example už má na kontě tři studiová alba, ale na hodiny zpěvu k profesionálům začal chodit …

    Sdílejte článek:

Example už má na kontě tři studiová alba, ale na hodiny zpěvu k profesionálům začal chodit až teď. Správné postupy práce s hlasem se tak začíná učit až po pěti letech úspěšné kariéry.

„Vydal jsem už tři desky a 15 singlů, které se v Británii dostaly do Top 40. Můj manažer teď přišel s tím, že bych se možná mohl začít učit zpívat,“ říká Example.

„Moje nová učitelka zpěvu mi řekla, že mám unikátní hlasový projev a že by byla škoda, abych ztratil jistou osobitost. Proto mě hlavně učí, jak se správně rozezpívat a zahřát hlasivky,“ dodává.

Example, který už brzo vydá čtvrté studiové album nazvané The Evolution Of Man, taky odsoudil hvězdy, které si nechávají platit za setkání s fanoušky.

Takový přístup je podle něj docela ostuda.

Magazínu Daily Star řekl: „Je to dost ubohý způsob, jak přijít k penězům. Proč by měl někdo platit 200 liber za to, že si s vámi potřese rukou a vyfotí se? Slyšel jsem o jedné popové kapele, která vybírá po koncertě 200 liber od 200 fanoušků, takže si vydělá k honoráři za vystoupení ještě 40 tisíc liber jenom za setkaní s fanoušky. To je skandální.“

U něj je prý praxe jiná: „Pokud mě někdo zastaví na ulici, rád se s ním vyfotím. Pokud na mě lidi čekají po koncertě, rád se s nimi setkám.“

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.