A je tu další aplikace pro "haters" - blokuje Chrise Browna

  • A je tu další aplikace pro "haters" - blokuje Chrise Browna Fotogalerie (12)
    • 20.09.2012
    • Tisk

    Kanadská firma představila novou aplikaci, která „vymaže“ z internetu veškeré zmínky týkající se …

    Sdílejte článek:

Kanadská firma představila novou aplikaci, která „vymaže“ z internetu veškeré zmínky týkající se Chrise Browna. Nejedná se o první podobnou anti-fanouškovskou aplikaci.

Ta nová se jmenuje Brownout a můžete si ji stáhnout na Aux.tv.

Zástupce AUX online Sam Sutherland k aplikaci řekl: „Pokud si třeba nechá na krk vytetovat obrázek, který vypadá jakože to je Rihanna, píše se o tom… Ale všechny tyhle "důležité události“ jen posilují idiotství Chrise Browna.

A pokračoval: „Museli jsme vytvořit frame, který rozezná určité slovo a ignoruje ho, potažmo vymaže. Dostanete se tak ke všemu kromě jeho jména a obličeje.“

Stejná firma loni přišla s aplikací nazvanou Nickelblock, která v internetových prohlížečích slouží k eliminaci zmínek o rockových Nickelback.

Dodejme, že minulý týden způsobil Chris Brown poprask, když zveřejnil tetování, které připomínalo Rihannin obličej „ozdobený“ modřinami poté, co ji v roce 2009 napadl.

Mluvčí zpěváka později popřeli, že by tetování znázorňovalo Brownovu bývalou přítelkyni. Na výše uvedeném obrázku můžete sami posoudit, do jaké míry je tiskové prohlášení pravdivé.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.