Co je nového na ABradio!

Prosincové novinky na portálu ABradio: 

 

Služba Premium prošla změnami.

V první řadě zprovoznilo AB radio novou službu, kterou doposud nabízelo pouze svým uživatelům v Polsku. Jedná se o službu Instant Premium, kterou od prosince nabízí i českým posluchačům a návštěvníkům ABradio. Jde o možnost zakoupení poslechu některého z naších rádií v nejlepší kvalitě zvuku, čili ve stejné kvalitě jako je CD. Dnes si můžete koupit jeden den a vyzkoušet si, že stojí za to koupit si 10 dní nebo dokonce rok.

Jen 10 kč za jeden den poslechu – pošleš sms a můžeš si vyzkoušet rádio v nejlepší kvalitě!

Tvar sms PAY ABRADIO,posílá se na číslo: 9040410, více na http://premium.abradio.cz

A s tím souvisí i druhá akce Vánoční Premium – to je možnost zakoupit si skvělý poslech za nižší skvělou cenu! Navíc můžete službu Premium darovat někomu k Vánocům – pokud si ji zakoupíte, můžete si na našich stránkách vygenerovat dárkový poukaz nebo si ho objednat na dobírku.

A máme tady novinku z kategorie rádií.

Od poloviny prosince ABradio.cz, které zajišťuje internetové vysílání pro více než stovku rádií, zahájilo vysíláníPRL24 Polish Radio London.

RadioPRL24je první polskou stanicí ze zahraničí, kterou si mohou návštěvníci stránek ABradio.cz užít na internetu. ABradio.cz zajišťuje proPRL24internetové vysílání v u nás nejrozšířenějším formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům zcela zdarma dva streamy: 32 a 64 kbps. Internetové vysíláníPRL24je dostupné na internetových stránkách ABradio.czv kategorií POP (http://www.abradio.cz/…radio-london)

Program Radia PRL24 tvořízprávy, kulturní informace, sport, ekonomika a hlavně hudba.

Lidé z PRL24 o sobě říkají: ”Jsme politicky nezávislí. Nebojíme se ani kritizovat ani hodnotit. Polska Rada pro rozhlasové a televizní vysílání nás může tak akorát poslouchat. PRL24 to je dobrá zábava a přesné informace.Bez cenzury.” Ve vysílání PRL24 objevíte polský Londýn – propaguje polské kulturní akce a událostí, a hlavně poskytuje mnoho praktických informací pro své krajany v Británii.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.