O show elektronického dua Orbital letos nepřijdeme

Britské duo Orbital letos vydalo úspěšné album Wonky a mimo jiné vystoupilo také na zahajovacím ceremoniálu letních paralympijských her v Londýně.

BBC novinkové album Orbital hodnotí i takto: „Nikdo by nečekal, že osmé album kapely s dvacetiletou historií bude znít takhle fantasticky, ale čas zřejmě vlil bratrům energii do žil. Jejich návrat je triumfální. Raveři ve středním věku se dostanou do extáze a nová generace pochopí, o čem to vlastně ti starší pořád tak básnili.“ /9/10/

Orbital bratrů Paula a Phila Hartnollových jsou už od roku 1989 jednou z hlavních ikon elektronické taneční hudby.

Hlavní důraz v tvorbě vždycky kladli na živá vystoupení.

O to víc všechny jejich tuzemské fanoušky mrzelo, že kvůli rozmarům počasí nemohli vystoupit na letošním ročníku festivalu Rock for People.

Orbital ale slíbili, že se pokusí do České republiky co nejdřív vrátit a tradičně špičkovou show odehrát v nějakém náhradním termínu.

12. listopadu 2012 se na ně můžete těšit ve Velkém sále pražské Lucerny!

100 nejrychlejších fanoušků, kteří si koupili lístky na Rock for People 2012, dostane slevu 300 korun na vstupenku na pražské vystoupení Orbital.

Omezená série vstupenek za 420 korun včetně poplatků bude v prodeji výhradně přes předprodejní síť Tickets for People. Zbývající vstupenky za 720 korun plus poplatky nabídne Ticketpro od pátku 14. září.

www.orbitalofficial.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz