Webové stránky Ráááádia v novém

Rádio Impuls zmodernizovalo své webové stránky. Na webové adrese www.impuls.cz návštěvníci najdou v novém designu podrobné informace o programu Ráááádia, portréty moderátorů, soutěže, výběr toho nejlepšího z Haló tady Impulsovi, přepisy rozhovorů s VIP, fotogalerii nebo mohou sledovat aktuální zpravodajství či informace z dopravy. Tradiční součásti webových stránek je přehrávač internetového vysílání a informace, který z moderátorů právě vysílá. Novinkou je playlist českých písniček dané hodiny.
Myslíme si, že nový web má veškeré předpoklady stát se jedním z nejzajímavějších webů svého druhu. Návštěvníci se zde dozví veškeré informace o Ráááádiu a také zde naleznou spoustu zábavy ve formě soutěží, anket, kvizů či diskuzí nejen k jednotlivým článkům, ale také k pořadům a fotogaleriím. Milovníci české a slovenské hudby mohou hlasovat pro svou oblíbenou píseň, hráči si mohou procvičit svůj intelekt ve hře Šibenice., říká Ivana Hejsková, ředitelka webové sekce Rádia Impuls
Webové stránky vznikly ve spolupráci Via Aurea s.r.o. a Rádia Impuls.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.