Scott Weiland chystá další vánoční píseň

Scott Weiland, frontman Stone Temple Pilots a bývalý zpěvák Velvet Revolver pracuje na novinkovém vánočním songu. Prozradil to jeho obchodní partner a koncertní kytarista Doug Grean.

Loni v říjnu Weilandovi vyšlo vánoční album The Most Wonderfull Time Of The Year.

Podle tiskové zprávy CD nabízí „pestrou škálu hudebních stylů včetně big bandového swingu, orchestrálních balad, reggae, bossa novy a dalších, to vše Scott Weiland podává s až překvapivou lehkostí“.

V roce 2011 Scott Weiland odpovídal na otázku, proč se rozhodl vydat vánoční album: „Hm, proč ne? Jde o skladby, které jsem slýchal jako dítě, ale i později, když už jsem dospěl. Pokud v tomto businessu vydržíte dostatečně dlouho, máte možnost dělat muziku, jakou jen budete chtít. A tohle je něco, do čeho jsem se chtěl pustit už delší dobu.“

Album The Most Wonderfull Time Of The Year se natáčelo s jazzovým orchestrem.

Ne všichni ale sdílejí Weilendovo nadšení z práce na vánočním albu.

Třeba Corey Taylor ze Stone Sour a Slipknot zpěváka Stone Temple Pilots za nazpívání a vydání desky nazval „líným kusem …“ /lazy piece of shit/.

Objevily se i názory, že Weiland vánoční album natočil, protože tak chtěl snadno a rychle přijít k větší sumě peněz.

je ukázka z vánočního alba.

Posuďte sami, jestli si za něj Scott Weiland zaslouží poklonu nebo spíš opačnou reakci.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.