Lana Del Rey se chce podílet na tvorbě filmů

  • Lana Del Rey se chce podílet na tvorbě filmů Fotogalerie (6)
    • 05.09.2012
    • Tisk

    Lana Del Rey by se ráda pustila i do práce ve filmovém průmyslu. V rozhovoru pro magazín Vogue Australia uvedla, že taková forma seberealizace by ji velmi těšila.

    Sdílejte článek:

„Když začínala moje kariéra v showbiznisu, představovala jsem si, že se budu podílet na filmech. A to teď dělám, takže jsem opravdu šťastná,“ řekla Lana Del Rey, jejíž vlastní jméno zní Lizzie Grant.

„Doufám, že do filmové práce brzo proniknu a v tomhle odvětví se udržím. To bych byla spokojená. Ráda se delší dobu soustředím na jednu aktivitu,“ doplnila.

Lana Del Rey taky prozradila, že na pódiu se často cítí nepohodlně: „Ráda vytvářím písničky. To je pro mě přirozené. Na pódiu se ale necítím zcela ve své kůži.“

A upřesnila: „Někdy se mi stane, že vůbec nevím, co bych měla na pódiu dělat. Tak si třeba kleknu. Hezké je, že mým mladým fanouškům to přijde líto, a tak mi házejí měkounké plyšáky.“

Minulý měsíc na internet unikly tři nové songy od Lany Del Rey: „Big Bad Wolf“, „Playing Dangerous“ a „Afraid“.

Navíc jsme se dozvěděli, že zpěvačka se stala tváří nového modelu od automobilky Jaguar.

V poslední době se Del Rey objevuje také v nové reklamní kampani švédské oděvní značky H&M. 19. září se dočkáme i písně k ní. Půjde o cover.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz