Poslouchejte Rádio OK na internetu

Internetový broadcaster ABradio.cz, který zajišťuje internetové vysílání pro více než stovku rádií, zahájil vysílání Rádio OK z Hradce Králové.

Od 27. listopadu 2006je hradecké Radio OK další českou rozhlasovou stanicí, kterou si mohou návštěvníci stránek ABradio.cz vychutnat kdekoliv na světě i v té nejvyšší kvalitě.

ABradio.czzajiš­ťuje pro Rádio OK internetové vysílání ve formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům  tři streamy v odstupňované kvalitě. Zcela zdarma jsou posluchačům k dispozici streamy o síle 32 kbps a 64 kbps, náročnějším posluchačům s kvalitním internetovým připojením je určen 192 kbps stream v rámci unikátní placené služby Premium, která předplatiteli přináší nejvyšší kvalitu a neomezený poslech s předností před neplatícími posluchači. Internetové vysílání Rádio OK je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz (www.abradio.cz/ra­dio/radio-ok) a na stránkách samotného rádia www.radio-ok.cz.  

O Rádiu OK

Rádio OK se už od roku 1994 snaží být příjemným společníkem obyvatel celých východních Čech. Ti se na své oblíbené stanici mohou každý den dozvědět, co je nového právě v jejich městě či obci, co je nového na silnicích a také třeba aktuální předpověď počasí.

Tým Rádia OK je možné vidět na mnoha zajímavých regionálních akcích, na kterých se často podílí i jako mediální partner. Posluchače čekají rovněž pravidelné hry o krásné ceny. Ti šťastní v nich mohli vyhrát i roční plat nebo kompletní grilování pro spoustu známých a přátel.
To nejlákavější z vysílání Rádia OK je ale určitě koktejl z těch nejkrásnějších písniček, které posluchači znají. Čekají je ty největší šlágry od Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Hany Zagorové, Petra Spáleného, Jakuba Smolíka, Wabiho Daňka, Marie Rottrové,skupi­nOlympic, Katapulta samozřejmě mnoha dalších. Aby toho nebylo málo, Rádio OK se podílí na mnoha koncertech těchto i jiných zajímavých zpěváků a ve svém vysílání velice často nabízí i volné vstupenky. Stačí si jen naladit frekvence 93,9 FMpro celé východní Čechy a 103,4 FMpro Hradec Králové.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.