Rádio Vnitro oslavilo v listopadu 4. narozeniny

Před čtyřmi lety, přesně 11.11.2002 v 11 h­odin a 11 minut ABradio ve spolupráci s Ministerstvem Vnitra zprovoznilo RÁDIO VNITRO.

Po celé čtyři roky funguje spolupráce ABradioMinisterstvem Vnitra velmi dobře, takže nic nebránilo tomu, uspořádat menší narozeninovou oslavu.  V jednom pražském baru si účastníci oslavy zavzpomínali na začátky spolupráce, zahráli si bowling, předaly se gratulace a dary a pak už se jen pilo na zdraví Rádia Vnitro.
Rádio Vnitro po celé 4 roky svým posluchačům nabízí aktuality od tiskových mluvčích Ministerstva vnitra, Hasičského záchranného sboru, Policie České republiky, dopravní zpravodajství, rozhovory se zajímavými osobnostmi politického, kulturního a sportovního života (např. s ministrem vnitra, rezortními sportovci, zástupci nevládních organizací, odborníky a psychology z rezortu vnitra, s umělci), pozvánky na rozmanité kulturní akce a výstavy, rady z oblasti prevence, chování v mimořádných situacích a pro úspěšná jednání na úřadech, tiskové konference z rezortu Ministerstva vnitra, pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách, soudničky od známých detektivkářů.
Za svoje působení obdrželo Rádio Vnitro Cenu originality královéhradecké konference Internet ve státní správě a samosprávě získalo 2. místo v soutěži Firemní médium roku 2004/2005, kategorie firemní rádia.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze