Slovenské One Radio živě na ABradio

**  

**

One****Radioje další ze slovenských rozhlasových stanic, které díky ABradio můžete poslouchat na internetu v běžné (32 kbps) a střední (64 kpbs) kvalitě.
Metropole středního Slovenska Banská Bystrica zaostávala mnoho let za podobně velkými městy v tom, že neměla svoje místní rádio, vysílající jen pro samotné město a blízké okolí. 13.5.2006 se tato skutečnost změnila a začalo vysílat nové Radio One.
Radio One každou hodinu mezi 6:00 a 18:00 vysílá krátké zprávy o dění v regionu a na Slovensku, které připravuji re­daktoři s dlouholetou praxí. Kromě zpráv nabízí posluchačům množství regionálních příspěvků, avíz a pozvánek v moderovaném i nemoderovaném vysílaní. Radio One se hudební dramaturgii řadí do kategorie EHR (European Hit Radio), nicméně, jako jedna z mála stanic, dává přednost hudbě před zbytečnými slovy a je tak příjemným společníkem při čemkoliv, zároveň nenechá posluchače neinformovaného. Do studia zve hosty – herce, zpěváky, místní osobnosti, ale nechybějí v něm ani kulturní nebo společenské pozvánky a soutěže. 
Radio One se rozhodně vyplatí naladit v Banské Bystrici, Zvolenu a blízkém okolí na frekvenci 90,5 FM.
Na internetu můžete One Radio poslouchat ze stránek ABradiowww.oneradio.sk
ABradio a.s. je předním provozovatelem internetových rádií v Evropě. Vedle zprostředkování internetového vysílání pro pozemní rozhlasové a televizní stanice se rovněž zabývá vytvářením internetových rozhlasových stanic podle požadavků zájemců na klíč. V jeho nabídce je tak v tuto chvíli více než sto rozhlasových stranic. Tyto aktivity úspěšně rozvíjí i v Polsku a na Slovensku.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze