Nová deska Foster The People bude zralejší

  • Nová deska Foster The People bude zralejší Fotogalerie (5)
    • 08.08.2012
    • Tisk

    Mark Foster z kapely Foster The People uvedl, že příští album bude vyspělejší a tak nějak více …

    Sdílejte článek:

Mark Foster z kapely Foster The People uvedl, že příští album bude vyspělejší a tak nějak více vyvinuté. Co tím přesně muž, který se aktuálně věnuje vedlejšímu elektronickému projektu „Smims and Belle“, myslí?

Nový materiál Foster The People bude inspirován kapelami jako jsou The Clash, The Kinks nebo David Bowie. Další inspirací se stala také lidovější muzika ze západní Afriky.

Foster the People prostě hledají části některých hudebních žánrů, a pak je nějakým způsobem skládají dohromady,“ řekl Foster magazínu Rolling Stone.

„Na první desce jsem se na svou vizi projektu díval přes kousek matného skla. Příští deska bude z hlediska evoluce poněkud dál. Nabídne čistější obrázek toho, co budu mít v hlavě, když mě něco konkrétního napadne. Práce na tomto projektu a hlubší ponoření se do elektronické hudby pomůžou na příští desku dostat víc barev,“ pokračoval.

Už dřív řekl Mark Foster serveru NME, že jeho kapela plánuje album na konec letošního nebo začátek příštího roku.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.