Incubus si dají pauzu, frontman natočí sólovku

  • Incubus si dají pauzu, frontman natočí sólovku Fotogalerie (3)
    • 07.08.2012
    • Tisk

    Incubus oznámili, že si po dokončení aktuálního letního turné dají další zřejmě delší pauzu…

    Sdílejte článek:

Incubus oznámili, že si po dokončení aktuálního letního turné dají další zřejmě delší pauzu. Podobně, jako to udělali v roce 2006, kdy se odmlčeli na pět let.

Kalifornský kvintet se tehdy na pár let rozloučil albem Light Grenades a v červenci 2011 se znovu přihlásil s počinem If Not Now, When?.

V chystané pauze zřejmě frontman Incubus Brandon Boyd natočí druhé sólové album.

V rozhovoru pro Billboard zpěvák o plánech pro období po společném turné s Linkin Park řekl: „Plány vlastně nemáme. Abych řekl pravdu, pohrávám si teď s myšlenkou na druhé sólové album. To je nejpravděpodobnější scénář. Co se týče Incubus, dáme si zřejmě další přestávku.“

„Doufejme, že nepotrvá tak dlouho, jako ta předchozí. Určitě ale chceme přijít s novým albem, které bude kvalitní, postihne další náš vývoj, a nechceme být svázaní termíny. Je mi jasné, že pro naše posluchače to může být poněkud frustrující, ale myslím, že výsledkem může být kvalitnější hudba,“ pokračoval Boyd.

Incubus se prý na budoucnost těší i proto, že jim skončila smlouva s Epic Records.

„Tím získáváme volnou ruku. To ale neznamená, že třeba neuzavřeme novou smlouvu s nějakou jinou společností. Bude ale muset být velmi velmi specifická, ne jako ty tradiční a klasické,“ uvedl Brandon Boyd.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.