Poslouchejte NOVÉ Rádio Drum`n`Bass!

2. listopadu 2006 přibyla mezi 61 internetových rádií na portálu ABradio další novinka – Rádio DNB.
Najdete ho v sekci dance/elektronika, vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nabízí dvě kvality zvuků: 32 nebo 96 kbps.
Náplní Rádia DNB je propagace hudebního tanečního stylu drumnbass a jeho rytmicky příbuzných odnoží, jako je např. jungle, breakbeat, 2step, old school, freestyle atd. Jednoduše řečeno, je zaměřeno na fanoušky „lámaných beatů“.
Cílem je zprostředkovaná, nerušená kvalitní hudební produkce a současně snaha o vytvoření zábavně informačního multimedia na tomto stále se rozrůstajícím hudebním poli.
Rádio DNB lze také spustit z webových stránek www.dnbradio.eu, na jejichž dokončení se pracuje, kde bude možnost nahlížet do archivu, najít informace o chystaných programech a aktivitách radia, partylist, odkazy na zajímavé webové stránky zaměřené na tuto kulturu, soutěže, fotogalerie, hodnocení a statistiky poslechovosti DNB rádia a navíc možnost podílet se na tvorbě programu ve speciálně vyhrazeném čase. 
Součásti programu rádia by měly být rozhovory, pozvánky na akce, reportáže, hudební recenze, zajímavosti ze světa elektronické hudby a komentované vstupy týkající se vývoje tohoto hudebního fenoménu. V plánu jsou také vybrané on-line přenosy z různých druhů djských vystoupení a přehlídek zvuku sound systemů ze všech koutů ČR.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.