Sázavafest zrušil vystoupení headlinerů Kaiser Chiefs

  • Sázavafest zrušil vystoupení headlinerů Kaiser Chiefs Fotogalerie (7)
    • 21.07.2012
    • Tisk

    Kromě jedné z hlavních hvězd dvanáctého ročníku multikulturního Sázavafestu, který letos …

    Sdílejte článek:

Kromě jedné z hlavních hvězd dvanáctého ročníku multikulturního Sázavafestu, který letos proběhne v termínu od 2. do 5. srpna v Benešově u Prahy, nevystoupí ani oblíbená formace Skindread.

Pořadatelé na webu festivalu uvádějí, že hlavním a jediným důvodem změny je nepříznivá situace v oblasti sponzoringu a s tím související nedostatek finančních prostředků.

„Abychom s jistotou uspořádali letošní ročník Sázavafestu a nezadlužili další ročníky festivalu, rozhodli jsme se na poslední chvíli zrušit vystoupení rockové kapely Kaiser Chiefs. Současně jsme ze zahraniční agentury obdrželi informaci, že do Benešova nedorazí ani kapela Skindred. Je to poprvé ve dvanáctileté historii, kdy jsme nuceni s ohledem na dodržení veškerých finančních závazků spojených s festivalem program částečně změnit. Rozhodnutí o doplnění festivalu o adekvátní náhradu skupiny Skindred bude známé do 31. července." prohlásil Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu.

„Všem příznivcům obou kapel se omlouváme a jako kompenzaci nabízíme výměnu letošní vstupenky na našem infostánku uvnitř areálu Zelený ostrov za dvěstěkorunovou slevu na vstupenku Sázavafestu v roce 2013,“ dodává Kloupar.

www.sazavafest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.