Pink už teď pozoruje hudební vlohy u malé dcerky

  • Pink už teď pozoruje hudební vlohy u malé dcerky Fotogalerie (20)
    • 20.07.2012
    • Tisk

    Pink si myslí, že z její maličké dcerky jednou vyroste „šílená perkusistka“. Jak na to zpěvačka přišla? Její dcera prý už prokázala talent ve hře na jistý… instrument.

    Sdílejte článek:

Milující matka uvedla, že malá Willow je na svůj věk dost vyspělá a už teď se ukazuje, že má hudební talent.

Přestože holčička má jen něco málo přes rok, Pink je přesvědčená o tom, že disponuje talentem, který se týká jednoho konkrétního nástroje.

Zpěvačka se nemůže dočkat, až Willow uslyší na novém albu The Truth About Love.

„Na třináctiměsíční dítě je opravdu dost talentovaná. Hraje na gongy ve skladbě ´How Come You're Not Here´ a na basu ve skladbě s názvem ´Timebomb´,“ řekla Pink v rozhovoru pro MTV.com.

A s úsměvem dodala: „Ona je opravdu moc dobrá. Na basu hraje líp než já. Hraje na piano, bouchá do všeho, co vyluzuje nějaké zvuky… určitě bude šílená, nebo perkusistka, nebo šílená perkusistka.“

Hlavním tématem nové desky Pink je láska.

Její nahrávací zvyky a návyky, stejně jako způsob skládání nových písniček, se prý od doby, kdy se stala matkou, výrazně změnily.

The Truth About Love vyjde 18. září.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.